Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
https://www.sidloprofirmupraha.cz / Společnosti na klíč / Podnikání - Společnosti na klíč / Založení a.s. na míru / na klíč za cenu cca 39.900Kč
foto
Založení a.s. na míru / na klíč za cenu cca 39.900Kč
Zařazeno do kategorie:
Podnikání - Společnosti na klíč
Dodavatel služeb:
Unimoservis s.r.o., ČR
Disponibilita:
Ihned k dispozici
Položku č. 000304
 
Sdílet:                

Související hesla:
Akciová společnost, Firma, Podnikání, Společnosti na klíč

Parametry:
A.s.

Akciovou společnost na klíč - je možné s naší pomocí založit za pár dnů.

Doporučujeme Založte si společnost přesně podle Vašich požadavků, se 100%-ní zárukou, že Vaše společnost namá žádné závazky a neskrývá žádné kostlivce ve skříni. Ready-made a.s. již nenabízíme. Jediná výhoda koupě ready-made byla rychlost - to již ale NEPLATÍ :

Doporučujeme Přejete si založit a.s. podle Vašich požadavků a mít IČo do 24 hodin od zkompletování dokumentů? Kontaktujte nás.

Doporučujeme Akciovou společnost NA MÍRU VÁM POMŮŽEME ZALOŽIT POUZE  POKUD VYUŽIJETE NABÍDKY UMÍSTĚNÍ SÍDLA SVÉ NOVÉ A.S. NA JEDNÉ Z NAŠICH ADRES, TZN. POKUD UMÍSTÍTE SVOJI NOVOU SPOLEČNOST DO NAŠICH PROSTOR V PRAZE.

V Praxi to znamená, že nejprve je nutno s námi uzavřít smlouvu na sídlo a za tuto službu zaplatit. Vybrat si můžete z našich cenových programů a z několika lokalit. Před sepsáním vlastního notářského zápisu o založení s.r.o. tedy již budete vybaveni souhlasem s umístěním sídla a výpisem z katastru nemovitostí na dané nebytové prostory.

Nic neriskujete - nebytové prostory jsou v našem vlastnictví a službu virtuálních kanceláří již provozujeme dlouhou dobu se stovkami našich spokojených klientů

Související položky:

FORMULÁŘ pro odeslání Vaší NEZÁVAZNÉ POPTÁVKY na sídlo pro společnost nebo sídlo OSVČ v Praze. Odešlete-li formulář kompletně vyplněný dorazí Vám na email obratem návrh smlouvy na sídlo s nabídkou nejlepší ceny pro Vás. (položky označené* jsou povinné)
 
 
Reklama