Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
https://www.sidloprofirmupraha.cz / Informace / Informace pro firmy / Virtuální kanceláře a podnikání z domova?
foto
Virtuální kanceláře a podnikání z domova?
Zařazeno do kategorie:
Informace pro firmy
Dodavatel služeb:
Unimoservis s.r.o., ČR
Disponibilita:
 
Sdílet:                
ANO, klidně podnikejte z domova, ale sídlo společnosti nebo sídlo OSVČ mějte jinde - např. v naší virtuální kanceláři v Praze.

Ušetřete peníze a posilte bezpečnost svoji a rodiny. Využijte anonymitu velkoměsta a naši diskrétnost.

Sídlo ve virtuální kanceláři, je ideální pro podnikatele, kteří z jakéhokoli důvodu nepotřebují vlastní prostory a chtějí ušetřit za pronájem prostor, mzdy asistentky, přeúčtované služby a energie společných prostor atd. Zároveň je to daleko profesionálnější varianta než sídlo firmy v obýváku Tento postup je plně v souladu se zákonem, který pouze vyžaduje, aby každá společnost měla v obchodním rejstříku zapsáno své zákonné sídlo a toto sídlo bylo správně označeno.

Virtuální kanceláře jsou službou, která zcela nahrazuje klasické kanceláře. Jedná se o ekonomicky nejvýhodnější řešení pro všechny podnikatele, kteří nechtějí budovat vlastní kanceláře, ale zároveň potřebují mít k dispozici fungující administrativní služby.

Proč nemít sídlo firmy doma ve svém bytě? 

Existuje celá řada podnikatelů, která nezaměstnává žádné zaměstnance a ani nepotřebuje žádnou kancelář. Ve snaze ušetřit, si proto sídlo společnosti nejčastěji umisťují do svého vlastního domu či bytu.  TO JE,  ALE CHYBA!

Zde je několik důvodů, proč si neumisťovat sídlo firmy domů:

A) Zajištění kontaktu firmy či společnosti s okolím 
Zákon vyžaduje, aby byl v místě, kde je sídlo společnosti, zajištěn kontakt s veřejností a orgány státní správy. V místě virtuálního kanceláře, kterou vám nabízíme ke zřízení sídla vaší firmy je opravdový nebytový prostor, který vlastníme, a který můžete za jednorázový poplatek kdykoliv využít. Pak Vás již nic nepřekvapí. Opravdu chcete, aby se uskutečňovaly návštěvy  Vašem bytě nebo domě? Aby mohly kdykoliv dorazit k vám domů? Ať raději dorazí do vaší virtuální kanceláře

B) Prohlídky přímo v sídle firmy či společnosti
Některé úřady mají dle zákona právo k prohlídce sídla společnosti či provozovny firmy (živnostenský úřad, stavební úřad). Opravdu chcete, aby takové návštěvy mohli kdykoliv dorazit k vám domů? Ať tedy raději dorazí do vaší virtuální kanceláře.

C) Obecně bezpečnostní důvody
Je samozřejmé, že sídlo společnosti navštěvují klienti, úředníci a další osoby. Ne vždy se musí jednat o návštěvy příjemné, ať už z hlediska četnosti, nebo samotného obsahu. Podnikatel by měl při rozhodování o umístění sídla společnosti zvážit i aspekt bezpečnosti a klidu své rodiny a jejích rodinných příslušníků.

D) Riziko exekuce majetku nepatřícího společnosti
Jak vyplývá z praxe, exekutoři, kteří zabavují majetek dlužníka (právnické osoby) na adrese, kde má sídlo společnosti, často nemají zájem zkoumat, jestli zabavovaný majetek je skutečně majetkem dané firmy, nebo někoho jiného. Může tak dojít k exekuci osobního majetku podnikatele, který, pokud o něj nechce přijít, musí zabavené věci velmi pracně vymáhat prostřednictvím vylučovací žaloby.

E) Souhlas s umístěním sídla společnosti
K umístění sídla společnosti na nějaké adrese je nutný souhlas vlastníka nemovitosti. Pokud podnikatel bydlí v družstevním bytě, může být získání souhlasu problém – zvláště v případech, kdy se jedná o velké nepružné bytové družstvo na velkém sídlišti. Využitím služeb virtuální kanceláře snížíte rizika nechtěných a neobjednaných návštěv, které zcela jistě do sídla firmy mohou dorazit, ale vy by jste je doma neradi viděli.

F) Image společnosti
Firma, která má sídlo společnosti registrované ve velkém městě, má mnohem lepší image ...

FORMULÁŘ pro odeslání Vaší NEZÁVAZNÉ POPTÁVKY na sídlo pro společnost nebo sídlo OSVČ v Praze. Odešlete-li formulář kompletně vyplněný dorazí Vám na email obratem návrh smlouvy na sídlo s nabídkou nejlepší ceny pro Vás. (položky označené* jsou povinné)
 
 
Reklama