Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
https://www.sidloprofirmupraha.cz / Sídlo OSVČ / Informace pro firmy / Změna Sídla OSVČ (místa podnikání OSVČ) do virtuální kanceláře - jak na to?
foto
Změna Sídla OSVČ (místa podnikání OSVČ) do virtuální kanceláře - jak na to?
Zařazeno do kategorie:
Informace pro firmy
Dodavatel služeb:
Unimoservis s.r.o., ČR
Disponibilita:
 
Sdílet:                

Změna místa podnikání - sídla OSVČ je velmi jednoduchá. Klikněte na Změna sídla OSVČ (dříve místa podnikání OSVČ) do Prahy 9 nebo Změna sídla OSVČ (dříve místa podnikání OSVČ) do Prahy 10 nebo na Změna sídla OSVČ (dříve místa podnikání OSVČ) do Prahy 5 a vyberte si vyhovující cenovou variantu.

Jak začít? Kontaktujte nás! - zodpovíme Vaše dotazy a vyjdeme Vám vstříc!

Doporučujeme  Zkontaktujte nás vyplněním  a následným odesláním níže uvedeného formuláře,
Doporučujeme  nebo odešlete rovnou objednávku virtuálního sídla pomocí košíku,
Doporučujeme  nebo rovnou volejte na mobilní telefon 728991247, pište na unimoservis@seznam.cz
  - Obratem obdržíte emailem návrh smlouva a  další informace 

Ozveme se Vám zpět, prioritně na email a dořešíme s Vámi podrobnosti. Konzultace je zdarma. Jakmile budeme mít pohromadě potřebné údaje, zašleme Vám vypracovaný návrh smlouvy. 

Převzít potřebné dokumenty (pro ŽÚ) pro změnu místa podnikání  nebo zřízení místa podnikání do našich prostor můžete při osobní schůzce v Praze nebo můžeme vše zařídit korespondenčně. Je jednoduché se s námi dohodnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i požadavkům.

FORMULÁŘ pro odeslání Vaší NEZÁVAZNÉ POPTÁVKY na sídlo pro společnost nebo sídlo OSVČ v Praze. Odešlete-li formulář kompletně vyplněný dorazí Vám na email obratem návrh smlouvy na sídlo s nabídkou nejlepší ceny pro Vás. (položky označené* jsou povinné)
 
 
Reklama