Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
https://www.sidloprofirmupraha.cz / Informace / Informace pro firmy / Sídlo firmy doma? To raději ani nezkoušejte... řešením je virtuální kancl
foto
Sídlo firmy doma? To raději ani nezkoušejte... řešením je virtuální kancl
Zařazeno do kategorie:
Informace pro firmy
Dodavatel služeb:
Unimoservis s.r.o., ČR
Disponibilita:
 
Sdílet:                

Proč nemít sídlo své firmy doma ve svém bytě? 

Celá řada podnikatelů nezaměstnává žádné zaměstnance a ani nepotřebuje žádnou kancelář. Ve snaze ušetřit, si proto sídlo firmy nejčastěji umisťují do svého vlastního domu či bytu. Tento postup nemůžeme doporučit. Jsou pádné důvody, proč si neumístit sídlo firmy ve vlastním domě či bytě nebo proč jej rychle přemístit do virtuální kanceláře.

Zde je několik důvodů, proč si neumisťovat sídlo firmy domů: 

A) Povinnost být kontaktní v sídle firmy či společnosti
Zákon vyžaduje, aby byl v místě, kde je sídlo společnosti, zajištěn kontakt s veřejností a orgány státní správy. V místě virtuálního kanceláře, kterou vám nabízíme ke zřízení sídla vaší firmy je opravdový nebytový prostor, který vlastníme, a který můžete za mírný poplatek kdykoliv využít. Pak Vás již nic nepřekvapí. Opravdu chcete, aby se uskutečňovaly návštěvy státních orgánů va Vašem bytě nebo domě? Aby mohly kdykoliv dorazit k vám domů? Ať raději dorazí do vaší virtuální kanceláře. Dáme Vám vědět, aby jste se mohli připravit. Pak se  jim můžete s odstupem plně věnovat přímo ve svém sídle... je to jednoduché!


B) Prohlídky přímo v sídle firmy či společnosti
Některé úřady mají dle zákona právo k prohlídce sídla společnosti či provozovny firmy (živnostenský úřad, stavební úřad, ČOI atd.). Opravdu chcete, aby takové návštěvy mohli kdykoliv dorazit k vám domů? Ať tedy raději dorazí do vaší virtuální kanceláře. Budeme Vás informovat a Vy se můžete prostě připravit. Nečekané návštěvy nemá nikdo rád.

C) Obecně bezpečnostní důvody
Je samozřejmé, že sídlo společnosti navštěvují klienti, úředníci a další osoby. Ne vždy se musí jednat o návštěvy příjemné, ať už z hlediska četnosti, nebo samotného obsahu. Podnikatel by měl při rozhodování o umístění sídla společnosti zvážit i aspekt bezpečnosti a klidu své rodiny a jejích rodinných příslušníků. 

D) Riziko exekuce majetku nepatřícího společnosti
Jak vyplývá z praxe, exekutoři, kteří zabavují majetek dlužníka (právnické osoby) na adrese, kde má sídlo společnosti, často nemají zájem zkoumat, jestli zabavovaný majetek je skutečně majetkem dané firmy, nebo někoho jiného. Může tak dojít k exekuci osobního majetku podnikatele, který, pokud o něj nechce přijít, musí zabavené věci velmi pracně vymáhat prostřednictvím vylučovací žaloby. Do Vaší virtuální kancelářa, ale ať klidně dorazí - budeme Vás informovat.

E) Souhlas s umístěním sídla společnosti
K umístění sídla společnosti na nějaké adrese je nutný souhlas vlastníka nemovitosti. Pokud podnikatel bydlí v družstevním bytě, může být získání souhlasu problém – zvláště v případech, kdy se jedná o velké nepružné bytové družstvo na velkém sídlišti. V případě, že má OSVČ bydliště na úřadě, nelze již podle nových předpisů umístit také místo podnikání - sídlo OSVČ. Využitím služeb virtuální kanceláře snížíte rizika nechtěných a neobjednaných návštěv, které zcela jistě do sídla firmy mohou dorazit, ale vy by jste je doma neradi viděli.

F) Image společnosti
Firma, která má sídlo společnosti registrované na prestižní adrese ve velkém městě, má mnohem lepší image, než kdyby působila v obytných prostorech.

FORMULÁŘ pro odeslání Vaší NEZÁVAZNÉ POPTÁVKY na sídlo pro společnost nebo sídlo OSVČ v Praze. Odešlete-li formulář kompletně vyplněný dorazí Vám na email obratem návrh smlouvy na sídlo s nabídkou nejlepší ceny pro Vás. (položky označené* jsou povinné)
 
 
Reklama