Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
https://www.sidloprofirmupraha.cz / Sídlo pro firmy - společnosti / Informace pro firmy / Virtuální kancelář - co to je, proč a pro koho je tak výhodná?
foto
Virtuální kancelář - co to je, proč a pro koho je tak výhodná?
Zařazeno do kategorie:
Informace pro firmy
Dodavatel služeb:
Unimoservis s.r.o., ČR
Disponibilita:
 
Sdílet:                
Virtuální kancelář? Co to je? Proč a pro koho je výhodná?
- Podnikáte a platíte nyní zbytečně peníze za pronájem kanceláře, kterou téměř nevyužíváte?
- Pracujete raději doma či jste stále na cestách a u Vašich klientů?
- Neumožnil Vám pronajímatel Vaší kanceláře umístit sídlo společnosti nebo sídlo OSVČ do jeho nemovitosti?
- Bojíte se návštěvy exekutora nebo domovní prohlídky?
- Máte nepříjemné obchodní partnery?
- Jste podnikatel OSVČ, máte bydliště na úřadě a zjistili jste, že na úřadě nemůžete mít sídlo OSVČ?
- Všechny tyto otazníky vyřeší služba virtuální kanceláře od Unimoservis s.r.o.

Virtuální kancelář je naší základní službou spočívající v poskytnutí sídla OSVČ (dříve místa podnikání pro OSVČ - osoby samostatně výdělečně činné) nebo sídla pro společnost s.r.o., a.s. nebo sídla pro neziskovou organizaci (nadace, nadační fond, zájmové organizace apod.). Nebytový prostor je Vám k dispozici pro jednání s úřady. Je zajištěno přebírání a přeposílání pošty.

Virtuální kancelář je adresa, kterou máte zapsanou v obchodním rejstříku jako oficiální (registrační) sídlo společnosti - s.r.o.,a.s.,SE nebo jako místo podnikání - sídlo OSVČ v živnostenském rejstříku, na které ovšem nemusíte být osobně přítomni

Se službou virtuální kanceláře máte stále stejnou kontaktní adresu – jakákoliv změny vašeho skutečného místa podnikání - sídla nebo provozovny apod. např. při stěhování Vaší firmy nemá vliv na zapsané sídlo v obchodním rejstříku. Se službou virtuální kanceláře máte sídlo na stále stejné naší adrese a jediné co by jste museli udělat, je nahlásit nám změnu adresy pro dosílání Vaší pošty. Neměnná adresa za každé situace

Proč si z nabídek firem, které nabízejí službu virtuální kanceláře - poskytováním sídel vybrat právě tu naši? Poskytujeme sídla v prostorách, které jsou přímo ve vlastnictví naší společnosti, nikoli v nájmu, jako je to časté u některých konkurenčních firem. Vyhnete se tak značným nepříjemnostem. Pokud by taková firma dostala výpověď z prostor, potká nutnost měnit sídlo také vaši firmu. Obdobné riziko u nás, jako vlastníka nemovitosti – nebytového prostoru, kde poskytujeme služby, nehrozí.

Sídlo ve virtuální kanceláři je ideální pro podnikatele, kteří z jakéhokoli důvodu nepotřebují vlastní prostory a chtějí ušetřit peníze za pronájem prostor, mzdy asistentky, různé vedlejší náklady jako přeúčtované služby a energie společných prostor atd. Zároveň je to daleko profesionálnější varianta než sídlo firmy doma v obýváku. Tento postup je plně v souladu se zákonem, který pouze vyžaduje, aby každá společnost měla v obchodním rejstříku zapsáno své zákonné sídlo a toto sídlo bylo správně označeno. VIRTUÁLNÍ SÍDLO JE IDEÁLNÍ NEJEN PRO FIRMY ŘÍZENÉ Z DOMOVA, ALE I PRO VĚTŠÍ SPOLEČNOSTI!

Objednání služeb virtuální kanceláře opravňuje klienta používat adresu našich nebytových prostor jako svou obchodní adresu. Sídlo vaší firmy /společnosti/ bude vyznačeno názvem a IČ na poštovní schránce, přímo na nemovitosti i nebytovém prostoru. Jakékoliv změny názvu firmy se promítnou do změny štítků neprodleně jak nám změnu nahlásíte. Výměna/změna štítku za nový,aktuální je pro Vás zdarma.

Možnost styku s orgány státní správy... V každém našem nebytovém prostoru, které vám nabízíme pro zřízení virtuální kanceláře je kancelář zařízená základním vybavením, kde se můžete eventuálně setkat s orgány státní správy (finanční úřad, živnostenský úřad, celní správa atd.…). Pokud by jste prostor potřebovali k jednání, je možné si jej za mírný poplatek pronajmout. Díky anonymitě velkoměsta, ale tuto službu zřejmě mockrát nevyužijete, stejně jako naši stávající klienti. Úřady dnes hlavně zasílají výzvy do datových schránek a je jen na Vás jak se s daným úřadem dále domluvíte.

Vaše pošta... Základní přeposílání zásilek je ZDARMA!

Vaše doporučená pošta, balíky apod  - upozorníme vás dohodnutým způsobem na její příchod (mail, telefon…). Přesměrovat doporučenou poštu nebo prodloužit její úložní dobu budete moci ve většině případů přes internetovou aplikaci České pošty.

FORMULÁŘ pro odeslání Vaší NEZÁVAZNÉ POPTÁVKY na sídlo pro společnost nebo sídlo OSVČ v Praze. Odešlete-li formulář kompletně vyplněný dorazí Vám na email obratem návrh smlouvy na sídlo s nabídkou nejlepší ceny pro Vás. (položky označené* jsou povinné)
 
 
Reklama