Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
https://www.sidloprofirmupraha.cz / Ready Made společnosti / Podnikání - Ready Made společnosti / READY MADE a.s.sídlo Praha - seznam na vyžádání
foto
READY MADE a.s.sídlo Praha - seznam na vyžádání
Zařazeno do kategorie:
Podnikání - Ready Made společnosti
Dodavatel služeb:
Unimoservis s.r.o., ČR
Disponibilita:
Ihned k dispozici
Položku č. 003128
 
Sdílet:                

Související hesla:
Akciová společnost, Firma, Podnikání, Ready Made společnosti

Parametry:
A.s.

Ready made akciová společnost - má již vyřízené volné živnosti, takže podnikat pod její obchodní firmou lze rovněž již ve stejný den, kdy dojde k jejímu převodu na Vás jako nového vlastníka. Poplatek za zápis změn ve společnosti je rovněž zahrnut v ceně! K ready made akciové společnosti si navíc můžete objednat i virtuální sídlo!

V ceně READY MADE a.s. jsou zahrnuty tyto služby:
- uspořádání a organizace valné hromady a volba nových členů představenstva a dozorčí rady akciové společnosti
- ověření potřebných listin a podpisů na všech dokumentech a listinách
- soudní poplatek za zápis změn do obchodního rejstříku
- ready made a.s. má již vyřízené volné živnosti
- změna sídla v rámci Prahy
- garance zápisu do obchodního rejstříku
- výpis z rejstříku trestů členů představenstva a dozorčí rady
- převod cenných papírů společnosti
- výpis z živnostenského rejstříku a výpis z katastru nemovitostí
- přihlášení společnosti k dani z příjmu

Základní informace o READY MADE a.s.

- ready made společnosti byly založeny pouze za účelem jejich dalšího prodeje
- jsou zapsány v obchodním rejstříku a nikdy nepodnikaly
- mají 100% splacený základní kapitál v jeho zákonné výši
- mají vyřízené VOLNÉ ŽIVNOSTI
- jsou bez obchodní historie
- nemají ani dluhy ani závazky
- Vaše jednání za společnost je možné do 24 hodin od projevení zájmu o koupi

Více info při osobní schůzce.

Proč zvolit naše služby?!

Výhodná cena
neobsahuje žádné skryté poplatky!

Rychlost poskytovaných služeb
Převody READY MADE společností realizujeme během několika hodin a založení společnosti na míru u nás trvá pouze 8 pracovních dnů.

Volné živnosti v ceně
Všechny naše společnosti na prodej mají již v době svého převodu na klienta vyřízeny volné živnosti. Můžete tak se svou novou společností začít podnikat ihned, na rozdíl od mnoha konkurenčních firem, které vyřizují svým ready made společnostem pouze správu a pronájem nemovitostí a na volné živnosti za příplatek musíte čekat další týden až dva.

Časté dotazy
Co to je ready made společnost a jaké jsou její výhody?
Ready made je již založená a v obchodním rejstříku zapsaná obchodní společnost bez jakékoliv historie, závazků a pohledávek, s doživotní garancí bezdlužnosti, kterou si můžete zakoupit ihned a 24 hodin od Vaší objednávky začít podnikat s novou firmou. Ready made obchodní společnost je vytvořena pouze za účelem jejího prodeje a umožní Vám ušetřit čas i peníze jinak vynakládané při procesu zakládání a registrace nové obchodní společnosti.

Jak je to se základním kapitálem u ready made společností? 
Principem ready made firem je fakt, že mají již splacený základní kapitál. Při převodu ready made společnosti vy kupujete obchodní podíly /akcie v nominální hodnotě a oproti tomu dostáváte na pokladně společnosti její základní kapitál.

Není nebezpečné koupit ready made firmu? 
Tato otázka asi právem napadne každého zájemce o koupi ready made společnosti. Je samozřejmé, že při koupi již založené společnosti může vyvstat určitá obava o její ekonomické a právní čistotě.

Pokud uvažujete o tom koupit firmu - již hotovou ready made společnost, vždy si pro tento účel vyberte renomovaného partnera, který má dostatečně silné zázemí a postavení na trhu. Takovému partnerovi by se pouze stěží mohlo vyplatit odprodat jakkoliv zatíženou společnost a vydávat podvodná prohlášení, jelikož by se vystavil nebezpečí trestního stíhání i zákazu činnosti.

Do současné doby není v praxi renomovaných firem zabývajících se poskytováním společností na prodej evidován případ, kdy by byla klientovi prodána jakýmikoliv závazky zatížená ready made společnost.

Mají READY MADE firmy nějakou historii? 
Všechny společnosti na prodej nikdy nepodnikaly a nemají tedy žádnou podnikatelskou historii. Ať již kupujete společnost z letošního, loňského či předloňského roku, její historie se toliko omezuje pouze na formální hledisko data založení. Podnikatelská historie ready made společností začíná až převodem na Vaši osobu.

Související položky:

foto
Unimoservis s.r.o., ČR / Ihned k dispozici
Akciovou společnost na klíč - je možné s naší ...
 
FORMULÁŘ pro odeslání Vaší NEZÁVAZNÉ POPTÁVKY na sídlo pro společnost nebo sídlo OSVČ v Praze. Odešlete-li formulář kompletně vyplněný dorazí Vám na email obratem návrh smlouvy na sídlo s nabídkou nejlepší ceny pro Vás. (položky označené* jsou povinné)
 
 
Reklama